MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dish 11922128
nr 1192 2128
DISH
3 pcs, cloissonné och Herend. Length: 12-14 cm, wear, damages.
3 st, cloissonné och Herend. Längd: 12-14 cm
Condition: slitage, skador
300
SEK 100
Monday July 2 2018
at 19:08:36
21/6 22:22:43